KONST / Litografier / Färglitografi 12422167
nr 1242 2167
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1988,7/33. Motivet: 14x10
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 mars 2019
kl 19:13:17
15/3 16:06:51
500 kr
18/3 12:19:18
18 mar
Lennart Rodhe
Läs mer om Lennart Rodhe